MPLab piedalās Summer Un-rest Meetup, kur satiekas Liepājas IT, bizness un radošums

MPLab aicina pievienoties gardākajā vasaras pasākumā Liepājas pludmalē “Summer Un-rest”, kur tiksies IT, bizness un radošums!

MPLab jeb Mākslas pētījumu laboratorija jaudīgi darbojas jau kopš 2006. gada kā Liepājas Universitātes Humanitārās un mākslas zinātņu fakultātes pētniecības struktūrvienība. Kopā ar biedrību ASTE. Art, Science, Technology, Education un Jauno mediju kultūras centru RIXC veidojam jauno mediju mākslas izglītību Liepājā, paralēli tam tiecoties arī uzlabot izpratni sabiedrībā par jaunajiem medijiem un to specifiku, tādēļ organizējam arī dažādus plašākam interesentu lokam saistošus pasākumus – starptautiskas izstādes, elektroniskās mūzikas koncertus un radošās darbnīcas mākslas un tehnoloģiju jomās. MPLab mērķis ir izveidot zinātniski pētniecisko bāzi un attīstīt pētījumu projektus jauno mediju mākslā. Īstenojam inovāciju ienākšanu jauno mediju mākslas jomā un izglītībā, darbojamies, lai studijas un zinātniskie mākslas pētījumi iegūtu starptautiski atzītu kvalitāti un bagātinātu Liepājas kultūrtelpu.

Pievienojies Summer Un-rest un uzzini vairāk par Jauno mediju mākslu un dizainu Liepājas Universitātē, kas apvieno aktuālāko no eksaktajām un humanitārajām zinātnēm! Viena vakara laikā Tev būs iespēja iepazīt Liepājas jaudu tehnoloģiju, biznesa un radošuma jomās.

ESI KLĀT Liepājā, 5. augustā Summer Un-rest!

Mediju mākslas un tehnoloģiju paraugdemonstrācijas papildinās arī tehnoloģiju biznesa un IT karjeras pieredzes stāsti:

Kā radīt lielisku biznesa ideju?

Kur atrast naudu biznesa idejas realizēšanai?

Kā iestartēt jaudīgu IT karjeru?

Kur meklēt iedvesmu biznesam, tehnoloģijām un radošumam?

Kā noticēt sev un uzņemties risku veidojot biznesu un IT karjeru?

Kur mīt Latvijas vienradži? 

Uzzini vairāk un REĢISTRĒJIES: https://ej.uz/unrest

Pasākums ir bezmaksas, taču vietu skaits ierobežots!

Atzīmē "Going": https://fb.me/e/eYztP9RTe

Seko pasākuma jaunumiem: www.fb.com/itwafflemeetup

Izbaudi Liepājas paradoksus un tehnoloģiju biznesa nemieru.

Tiekamies 5.augustā, Liepājas pludmalē!

Pasākumu organizē:

ITWaffleMeetup, Digitālo inovāciju parks, Starwatcher.io, Coworking Liepaja, LIAA Liepājas biznesa inkubators, Liepaja TechGirls, MPLab, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte

Pasākumu atbalsta:

TestDevLab, Red Sun Buffet, Liepāja, TechChill, Liepaja 2027, S-TEC Latvia, Abcprint.lv, LIAA Tehnoloģiju biznesa centrs.

#itwafflemeetup #summerunrest #digip #LiepU #MPLab

 

TweetArhīvs: 2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009