MPLab vadītāja Anna Priedola prezentē starptautisko projektu VR NOT BULLIES sociālo inovāciju hakatona ieskaņās

Virtuālā realitāte un tehnoloģijas sociālo problēmu risināšanai?

MPlab vadītāja Anna Priedola – mediju māksliniece, kas pēta sociāli aktīvas tēmas, meklējot ilgtspējas receptes senioru sadzīvē, datu analīzē u.c. – prezentēs starptautisko sadarbības projektu VR not bullies sociālo inovāciju mītiņā Liepājā.

VR not bullies ir starptautisks projekts, kura mērķis ir uzlabot paņēmienus darbā ar jaunatni, lai novērstu jauniešu savstarpējo vardarbību, kā arī atstumšanu un diskrimināciju vienaudžu vidū – izstrādājot nodarbību programmu darbā ar jauniešiem, kurā vardarbības pieredze uztverama virtuālajā realitātē (VR). Virtuālā realitāte lietotājiem ļauj izjust pieredzi pašiem, nevis tikai novērot notiekošo no malas. Šāda pieredze izsauc empātiju un var tikt izmantota, lai apgūtu jaunas prasmes un psihosociālas spējas. Jaunieši varēs izmēģināt veidus, kā apturēt vardarbības incidentu, un just savu ietekmi caur šo pieredzi. Projekta realizācijas laiks: no 2018. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam.

Partnerības organizācijas: psiholoģiskās palīdzības, izglītības un izpētes centrs Sirius (Horvātija), bērnu tiesību aizsardzības organizācija Bērna smaids (Grieķija), izglītības centrs Spektrum (Rumānija) un MPLab.

Vairāk par projektu: vrnotbullies.eu

Ja esi gatavs izaicināt savas idejas un spējas kopā ar jaudīgiem cilvēkiem, varēsi uzzināt kā to izdarīt "SOCIĀLO INOVĀCIJU HAKATONĀ 2019". Vairāk info un pieteikšanās šeit: Sociālo inovāciju hakatons vai www.sua.lv

REZERVĒ SEV VIETU pasākumā, spiežot Facebook pasākumā APMEKLĒŠ U / GOING šeit: It Waffle Meetup #11-Tet UI/UX,ReactJS Minsk,Sociālais hakatons

 

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009