Pieņem pieteikumus studijām jauno mediju mākslā bakalaura un maģistra līmenī

Pieņem pieteikumus studijām jauno mediju mākslā bakalaura un maģistra līmenī

Studē JAUNO MEDIJU MĀKSLU Liepājas Universitātē bakalaura un maģistra līmenī un apgūsti digitālajā laikmetā nepieciešamās prasmes, lai pārliecinoši prezentētu sevi un savas idejas.

Programmas absolventi darbojas kā profesionāli skaņas un digitālo mediju mākslinieki Latvijā un ārzemēs, veido video scenogrāfiju pasākumiem pilsētvidē, operas un teātra izrādēs, darbojas kā speciālisti WEB dizaina un 3D animācijas, kā arī skaņas dizaina jomās, kā arī ir dibinājuši inovatīvus uzņēmumus, kas darbojas video un animācijas nozarēs.

 

 

 

BAKALAURA studiju programma “Jauno mediju māksla” ir akadēmiska humanitāro zinātņu (mākslas) studiju programma, kurā tiek apvienots treniņš digitālajās prasmēs ar zināšanām par mākslas vēsturi un mediju teorijām, lai sagatavotu kritiski spriest spējīgus māksliniekus un radošo industriju profesionāļus darbam strauji mainīgajā digitālās un laikmetīgās mākslas, kā arī radošo produktu tirgū.

Vairāk par studju programmu: http://mplab.lv/lv/izglitiba/

Iestājpārbaudījums: kompozīcijā (portfolio vai mākslas darba idejas prezentācija)

Konstultācijas: rakstot mplab@liepu.lv, vai zvanot 27832477 (Anna) 

Studiju maksa: 1840 eur gadā; 

IESPĒJAMS PIELĪDZINĀT CITĀS STUDIJU PROGRAMMĀS NOKĀRTOTUS KURSUS, tādējādi saīsinot studiju laiku un maksu, un uzsākot studijas ar 3. vai 5. semestri.

 

MAĢISTRA studiju programma:

Sekojot nozares attīstībai, izveidota akreditēta maģistra studiju programma “Jaunie mediji un audiovizuālā māksla”, ko realizē Liepājas Universitāte sadarbībā ar biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu RISEBA. Studijās tiek apgūts jaunāko tehnoloģiju lietojums mākslā un radošajās industrijās, radot izpratni par to ietekmi uz sabiedrību un kultūru, ekonomiku un cilvēcību – virtuālā un paplašinātā realitāte (AR/VR), imersīvais video un skaņa, spēļu vides, miksētās realitātes performances, datu vizualizācija un sonifikācija u.c. Maģistra programmā "Jauno mediju un audiovizuālā māksla" piejama sevišķi bagātīga tehniskā bāze, apvienojot Liepājas Universitātes un RISEBA tehniskos un mācībspēku resursus, starp kuriem ir atzīti digitālie mākslinieki, elektroakustiskās mūzikas komponisti un mediju teorētiķi no Latvijas, Ziemeļeiropas, Apvienotās Karalistes un ASV.

Studiju ilgums ir 2 gadi, pieejamas gan budžeta, gan maksas studijas (gada studiju maksa – EUR 3100); nodarbības notiek gan Liepājā, gan Rīgā. Nodarbības tiek plānotas tā, lai būtu savienojamas ar darbu: ceturtdienu un pietdienu pēcpusdienās, un sestdienās.

Studiju forma un ilgums: pilna laika studijas (2 gadi)

Vairāk par studju programmu:mplab.lv/izglitiba 

Studiju programmas virzieni:

  1. Digitālā māksla pievēršas mākslas darbu radīšanai, izmantojot digitālās tehnoloģijas, mijiedarbojoties ar zinātni un realizējot radošus projektus jauno mediju mākslā.

  2. Skaņas māksla un elektroniskās mūzikas virziens īsteno kompozicionālas idejas skaņas mākslā, elektroniskajā mūzikā un audiovizuālajās performancēs.

Iestājpārbaudījums: (a) portfolio prezentācija un (b) maģistra darba idejas pieteikuma prezentācija – 15.07.2019. pl. 12.00 vai vienojoties ar programmas direktori Rasu Šmiti (26546776, rasa.smite@rixc.org)

Vairāk informācijas: 

mplab.lv

liepu.lv

mplab@liepu.lv

zvanot MA programmas direktorei Rasai Šmitei (26546776) vai BA programmas direktorei Annai Priedolai (27832477)

TweetArhīvs: 2024   2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009