Meklējam puišus – aktierus VR video filmēšanai projektā VR NOT BULLIES

Vēlies iepazīt jaunākās tehnoloģijas un virtuālo realitāti? Nebaidies uzstāties kameras priekšā?

Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija meklē puišus 13 – 17 gadu vecumā izglītojošu VR video materiālu filmēšanai starptautiskā projektā VR NOT BULLIES – "Virtuālā realitāte kā rīks cīņā pret vardarbību jauniešu vidū".

Vardarbība Latvijas jauniešu vidū ir statistiski viena no biežākajām un cietsirdīgākajām Eiropas savienības valstu vidū. Tomēr trūkst jauniešiem saistošu iniciatīvu un programmu, kas tiektos novērst vai risināt šo problēmu. ERASMUS+ starptautiskās sadarbības projektā "VR not bullies" psihologi, bērnu tiesību aizstāvji un mediju mākslinieki no vairākām Eiropas valstīm apvieno spēkus, lai izstrādātu jauniešiem interesantus VR video materiālus, caur kuriem iepazīt vardarbības upura perspektīvu, kā arī apgūt uzvedības modeļus, kas risinātu konfilktsituācijas. Projekta iniciatoru mērķis ir izstrādāt audiovizuālos materiālus ciešā sadarbībā ar jauniešiem, lai tie atspoguļotu patiesas problēmas īstajā gaismā.

Filmēšana norisināsies 2 nedēļas 2019. gada augustā Liepājas Raiņa 6. vidusskolā. Jaunie aktieri iepazīs gan filmēšanas aizkulises, gan darbu ar imersīvajām audiovizuālajām tehnoloģijām 360° video filmēšanā un varēs iepazīt, kā strādā pētnieki un mediju mākslinieki ar aprīkojumu Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā. Viņi saņems arī rakstisku Liepājas Universitātes apliecinājumu par dalību multimediju projektā, lai ar to varētu papildināt savu CV.Pieteikumus sūtīt līdz 8. augustam info@mplab.lv (var rakstīt arī vēlāk)

Uzziņām: 27832477 (projekta koordinatore Anna Priedola)

 

 

Projekta realizācijas laiks: no 2018. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam.

Partnerības organizācijas:


Sirius – psiholoģiskās palīdzības, izglītības un izpētes centrs – info@centar-sirius.hr 

Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija - info@mplab.lv 

Bērna smaidsprojects@hamogelo.gr 

Izglītības centrs Spektrum - sec@sec.ro 


Lai iegūtu vairāk informācijas par projektu, apmeklējiet tīmekļa vietni  http://vrnotbullies.eu vai mūsu facebook lapu VR not Bullies.

 

 

 

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009