Sākusies elektroniskā pieteikšanās studijām

Ir sākusies elektroniskā pieteikšanās studijām Liepājas Universitātes bakalaura un maģistra studiju programmās "Jauno mediju māksla". Topošie studenti varēs apgūt digitālo mediju tehnoloģijas - foto, video, 3D grafiku, interaktivitāti, skaņas apstrādi u.c., kas sniedz iespēju darboties vizuālajā, interaktīvajā, skaņas mākslā, kā arī dizainā un mākslas pētniecībā - atbilstoši aktuālākajām nozares tendencēm. Paralēli tehniskām iemaņām, studenti apgūs arī mākslas vēsturi un mediju un kultūras teoriju, filosofiju, kritisko un konceptuālo domāšanu, mākslas pētniecības metodoloģiju; iegūstot prasmes, kas ļauj gan radīt laikmetīgo mediju mākslas darbu, gan atbildēt uz jautājumu - nu un?

Studijas norisinās internacionālu pasniedzēju vadībā, un studentiem ir iespēja piedalīties vairākos starptautiskos mākslas festivālos, piemēram, "Skaņas dienas", "iWeek", "Māksla+Komunikācija" u.c., kā arī papildināt savas zināšanas ārvalstu augstākās izglītības iestādēs “Erasmus+” studentu apmaiņas programmas ietvaros.

Bakalaura līmeņa studijas norisinās Liepājā, Mākslas pētījumu laboratorijā, kur studentiem jebkurā laikā ir pieejamas telpas, bibliotēka un tehnika studijām un radošajai darbībai. Bakalaura studiju programmā šogad pieejamas 11 budžeta un 9 maksas studiju vietas.

Maģistra līmeņa studijas no šī gada rudens semestra tiks realizētas sadarbībā ar augstkolu RISEBA, apvienojot abu augstākās izglītības iestāžu mācībspēkus un tehnisko bāzi. Studijas norisināsies Rīgā un Liepājā (plenēri, simpoziji un semināri). Maģistra studiju programmas virzienos "Digitālā māksla" un "Skaņu māksla un elektroniskā mūzika" pieejamas 7 budžeta un 3 maksas studiju vietas.

Studiju programmas ir akreditētas līdz 2019. gadam.

Elektroniskā pieteikšanās studijām: līdz 12. jūlijam: http://www.Latvija.lv/studijas

Vairāk informācijas: www.liepu.lvwww.mplab.lv
Jautājumiem: info@mplab.lv

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009