Atvērtā ideju telpa

Biedrība “E-LAB” sadarbībā ar Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju aicina visus interesentus uz pasākumu “Atvērtā ideju telpa”, kas norisināsies 2015. gada 26. februārī plkst. 19.00 Liepājā, Kūrmājas prospektā 13,  pagrabstāva telpās.

 

 Pasākuma programmā šoreiz:

 

Atvērtā ideju telpa ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem. Lai arī pasākums primāri orientēts uz radošo jomu (māksla, dizains, mūzika, radošās industrijas u.c.) pārstāvjiem, mēs ticam, ka radošs var būt jebkurš, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties ar savām idejām. Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanu, kā arī jaunu ideju rašanos.

Atvērtā ideju telpa sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā notiek ideju (topošo, kā arī realizēto) projektu prezentācijas. Otrā daļa ir mainīga – tā var būt lekcija vai diskusija, garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija ir radošo jomu speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam. Tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Katra pasākuma labākā prezentācija* saņem nelielu finansiālu balvu kā motivāciju turpināt aktīvi piedalīties un, varbūt, vēlreiz atgādināt, ka tas ko Tu dari ir nozīmīgi.

Līdz šim veiksmīgi norisinājušies jau divpadsmit “Atvērtās ideju telpas” pasākumi, kuros prezentēti vairāk kā 55 ar radošo un kultūras jomu saistīti projekti un idejas, piedalījušies seši  īpaši pieaicināti viesi (māksliniece Anna Trapenciere, dizaineris Kristaps Grundšteins, biedrības SKYR vadītājs un festivāla “Zemlika” organizētājs Miks Magone, Kurzemes biznesa inkubatora vadītājs Vilis Brūveris, jaunais režisors Rihards Olmanis, TV Chaula Liepāja vadītājs Uldis Drišļuks, Liepājas radošā klastera pārstāvis Atis Egliņš-Eglītis), notikušas performances un filmu demonstrācijas.

Pasākumi vērojami arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/

Pasākums norisinās ar Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009