Interesenti aicināti Valda Kreba vieslekcijā uzzināt, kā māksla vizualizē tīkla datus

Piektdien, 7. februārī, plkst. 16.00 - 18.00 Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā (Liepājā, Kūrmājas prospektā 13) notiks datorzinātnieka un sociālo tīklu analītiķa Valda Kreba vieslekcija „Tīkli un māksla: kā māksla palīdz mums saprast mūsu tīklus un organizācijas”. Pēc lekcijas paredzēta neliela ekspress darbnīca.

Lekcijā tiks stāstīts, kā māksla un mūzika var palīdzēt saprast datus un pētījumus. Valdis Krebs rādīs mūsdienīgas metodes, kā arī jaunus paņēmienus, kas vēl atrodas "laboratorijā". Tīklu datus par cilvēku grupām var vizualizēt un ieraudzīt, bet vai tos var arī dzirdēt? Saklausīt tīklu aktivitāti ar skaņām?

Interesenti aicināti skatīties un klausīties, kā dati spīd un skan,  kā var salikt kopā skatus un skaņas, lai "multimediji" mums palīdzētu saprast un izskaidrot savienoto pasauli (Connected world).

Valdis Krebs ir sociālo un organizacionālo tīklu pētnieks. Ieguvis grādus informātikā un organizāciju komunikācijā. Kopš astoņdesmito gadu beigām V. Krebs attīsta savu tīklu kartēšanas un pētīšanas metodoloģiju saistībā arInFlow programmatūru, kā arī ir uzņēmuma „Orgnet” dibinātājs.

Vieslektors ir pētījis, kā organizācijas un uzņēmumi strādā, kā to darbinieki savstarpēji sadarbojas un veido efektīvus komunikācijas tīklus. Viņa pieredze ietver sociālo tīklu izpēti organizāciju komunikācijas, mārketinga, korupcijas, medicīnas, politikas u.c. jomās.

Jau vairāk nekā 20 gadus Valdis Krebs strādā kā organizāciju un kompāniju konsultants, palīdzot biznesa un bezpeļņas organizācijām iekļauties globālajā ekonomikas tīklā, viņa klienti ir lieli un mazi uzņēmumi, NVO, pilsētu un lauku pašvaldības. V. Krebs arī lasa lekcijas ASV, Eiropas universitātēs un ir daudzu rakstu un pētījumu autors.

Vairāk par Valdi Krebu  skatīt šeit: http://orgnet.com/  un http://thenetworkthinkers.com.

Vieslekcija ir bez maksas un to apmeklēt aicināts ikviens interesents.

Lekciju organizē Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija (MPLab) un Jauno mediju kultūras centrs RIXC.

Valda Kreba lekcija notiek projekta “Hiperboliskās plaknes un ilgtspējīgi tīkli” ietvaros. Projekts ir Rīgas - Eiropas Kultūras galvaspilsētas notikums, to atbalsta nodibinājums "Rīga 2014" un Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Plašāka informācija – MPLab vadītāja Santa Mazika, tālr. 29175201, e-pasts: santa.mazika@liepu.lv. Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija - http://mplab.lvhttps://www.facebook.com/MPLaboratorija, e-pasts:info@mplab.lv, Jauno mediju kultūras centrs RIXC -http://rixc.lv, http://facebook.com/rixcriga
Lekcijas tiešraide  - http://mplab.lv/live/

 


TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009