Atvērtā ideju telpa

 

LiepU Mākslas pētījumu laboratorija aicina visus interesentus uz “Atvērtās ideju telpas” pasākumu, kas norisināsies 28. novembrī, plkst. 15.00, Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāva telpās.

Pasākuma programmā:

15.00-17.00

Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas studiju programmas studentu projektu prezentācijas

17.15

Anna Priedola, Mārtiņš Eņģelis, Krista Dintere u.c. ─ “Summer Sound”

Krista Kalnarāja un Diāna Krūmiņa “Ideju bode”

Dīvāna Dedzinātāji “Gaismas instalācijas festivālā Zemlika”

Rihards Vītols un Kristaps Biters ─ Seminārs “Māksla un Zinātne” Tallinā

Īpašais viesis:

Uldis Drišļuks “Chaula TV”

Atvērtā ideju telpa ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem. Lai arī pasākums primāri orientēts uz radošo jomu (māksla, dizains, mūzika, radošās industrijas u.c.) pārstāvjiem, mēs ticam, ka radošs var būt jebkurš, tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties ar savām idejām. Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanos, kā arī jaunu ideju rašanos.

Atvērtā ideju telpa sastāv no divām līdz trim daļām. Pirmajā daļā notiek ideju, topošo, kā arī realizēto projektu prezentācijas, otrajā daļā ar apjomīgāku prezentāciju piedalās pasākumam īpaši pieaicināts viesis. Trešā daļa ir mainīga – tā var būt lekcija vai diskusija, garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija ir radošo jomu speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam. Tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Līdz šim veiksmīgi norisinājušies jau pieci “Atvērtās ideju telpas” pasākumi, kuros prezentēti vairāk kā 30 ar radošo un kultūras jomu saistīti projekti un idejas, piedalījušies pieci īpašie viesi (māksliniece Anna Trapenciere, dizaineris Kristaps Grundšteins, biedrības SKYR vadītājs un festivāla “Zemlika” organizētājs Miks Magone, Kurzemes biznesa inkubatora vadītājs Vilis Brūveris, jaunais režisors Rihards Olmanis).

Pasākums būs vērojams arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/

Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com

 

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009