Atvērtā ideju telpa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LiepU Mākslas pētījumu laboratorija aicina visus interesentus uz piekto “Atvērtās ideju telpas” pasākumu, kas norisināsies 26.aprīlī, 18.00, Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāva telpās.

Pasākuma programmā šoreiz:

"Audiovizuālās meditācijas Liepājas vējš" Anna Priedola un Maija Demitere

“Rotu galerija/darbnīca Liepājā” Ilze Ķībure
“Katanas turnīra reklāmas seja” Pēteris Riekstiņš

“JMM telts festivālā Summer Sound” Krista Dintere, Mārtiņš Eņģelis, Pēteris Riekstiņš

“Emuāru kultūra un teorija” Mārtiņš Eņģelis www.engelisengelis.com

Pasākuma īpašais viesis: dizaineris Kristaps Grundšteins http://www.grundsteins.com/

Atvērtā ideju telpa ir publiska komunikācijas platforma primāri par jaunajiem medijiem un jauno mediju mākslu, to vietu mūsdienu kultūras, ekonomiskajā un sociālajā vidē. Tajā pat laikā šī atvērtā ideju telpa netiks strikti ielikta kādos tematiskos vai saturiskos rāmjos, lai tādējādi netiktu ierobežots iespējami plašs redzējums.

Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt jauno mediju kultūras aktīvistu un interesentu komunikāciju un tādējādi palīdzētu veidot un attīstīt sadarbības un pieredzes apmaiņas tīklus šajā jomā. Šī platforma paredzēta, lai dalītos ar pieredzi un meklētu sadarbības partnerus jauno mediju kultūras kontekstā.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija primāri ir jauno mediju kultūras jomas speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pašākums ir atvērts jebkuram interesentam un, ja Tev ir vēlēšanās, arī Tu vari ņemt dalību šajā pasākumā un pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Sākot ar šo pasākumu Atvērtās ideju telpas pasākumos labākais prezentētais projekts saņems nelielu finansiālu atbalstu projekta realizēšanai. Labākais projekts tiks noteikts ar klātesošo skatītāju balsojuma palīdzību.

Pasākums būs vērojams arī interneta tiešsaistē: http://mplab.lv/live/

 

Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009