Aprīļa pieteikšanās Atvērtajai ideju telpai

 

LiepU Mākslas pētījumu laboratorija aicina pieteikties dalībai piektajā “Atvērtās ideju telpas” pasākumā, kas norisināsies 26.aprīlī, 18.00, Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāva telpās.

 

Atvērtā ideju telpa ir publiska komunikācijas platforma primāri par jaunajiem medijiem un jauno mediju mākslu, to vietu mūsdienu kultūras, ekonomiskajā un sociālajā vidē. Tajā pat laikā šī atvērtā ideju telpa netiek strikti ielikta kādos tematiskos vai saturiskos rāmjos, lai tādējādi netiktu ierobežots iespējami plašs redzējums.

Atvērtās ideju telpas mērķis ir veicināt jauno mediju kultūras aktīvistu un interesentu komunikāciju un tādējādi palīdzētu veidot un attīstīt sadarbības un pieredzes apmaiņas tīklus šajā jomā. Šī platforma paredzēta, lai dalītos ar pieredzi un meklētu sadarbības partnerus jauno mediju kultūras kontekstā.

Lai veicinātu Atvērtajā ideju telpā prezentēto ideju realizēšanu turpmāk labākās idejas saņems nelielu finansiālu atbalstu. Labākā ideja tiks noteikta pasākuma apmeklētāju balsojuma rezultātā.

Atvērtā ideju telpa sastāv no divām līdz trim daļām. Pirmā daļa sastāv no prezentācijām par idejām, topošiem vai jau realizētiem projektiem. Katra prezentācija ilgst ap septiņām minūtēm un trim minūtēm jautājumiem. Otrajā daļā ar apjomīgāku prezentāciju piedalās pasākumam īpaši pieaicināts viesis. Trešā daļa ir mainīga un var būt gan lekcija vai diskusija, gan garāku radošo veikumu demonstrācija, priekšnesums vai kāda cita radoša izpausme.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija primāri ir jauno mediju kultūras jomas speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pašākums ir atvērts jebkuram interesentam un, ja Tev ir vēlēšanās, arī Tu vari ņemt dalību šajā pasākumā un pastāstīt par savu radošo ideju vai jau realizētu projektu.

Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību līdz 19.aprīlim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu:

andris.vetra (et) gmail.com.

Pieteikumā norādiet:

1. Kā vēlaties piedalīties pasākumā (prezentēt projektu, organizēt diskusiju, demonstrēt savu filmu, performēt vai kā citādi);

2. Prezentācijas/diskusijas/priekšnesuma/cits nosaukums;

3. Īss, kodolīgs apraksts prezentācijas gadījumā, nedaudz izsmeļošāks piesakot dalību pasākuma trešajā daļā.

Pasākums katru reizi vērojams arī interneta tiešsaistē adresē http://mplab.lv/live/

 

Papildus informācija: andris.vetra (et) gmail.com

 

 

 

TweetArhīvs: 2023   2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009