Odrija Heinrihsone (2014. gads)

Jauno mediju mākslas programmas stiprā puse ir tās daudzveidība. Audzēkņiem ir iespēja apgūt pamata prasmes dažādos moduļos, kas ļauj katram saprast, kas ir visinteresantākais un saistošākais un ko būtu vērts apgūt padziļināti. Tā tīkla mākslas un tehnoloģiju moduļos iepazinos ar programēšanas pamatiem, kas mani pamudināja pašai apgūt web dizainu izstrādi. Galu galā šī interese kļuva par ikdienas nodarbošanos! Šobrīd, strādājot freelance režīmā, vienmēr noder studējot apgūtās prasmes – video, 3D, pat skaņas māksla, un plašais programmas piedāvājums tagad realizējas jaunā kvalitātē personīgajos un klientu projektos.

Nodarbojos ar grafikas un web dizainu “Pony&Smith”

 

Reinis Anziķis (2015. gads)

Pirms iestāšanās Jauno mediju mākslas programmā apmēram zināju, ko vēlēšos darīt pēc izglītības iegūšanas, taču tas neapstādināja mani no jaunu zināšanu iegūšanas. Jauno mediju mākslas programma man sniedza labu ieskatu daudzās un dažādās jomās. Tādā veidā sniegtais saturs ir gan pastiprinājis manas iepriekšējās zināšanas grafikas dizainā, gan sniedzis jaunus apvāršņus un sapratni, kā strādā dažādi mediji un to mijiedarbība mākslas radīšanā. Otrā kursa vidū paralēli mācībām radu iespēju sākt savas darba gaitas kā video operators vietējā Liepājas televīzijā "TV Kurzeme", taču jau trešajā kursā tiku pie vēl labākas iespējas strādāt sev vēl tuvākā profesijā Liepājas labākajā reklāmas aģentūrā "Addiction", kur savas darba gaitas turpinu arī pēc absolvēšanas. Bez iegūtajām zināšanām Jauno mediju mākslas programmā man tas nebūtu izdevies.

 

Valters Grišāns (2013. gads)

Uz JMM aizgāju jau ar diezgan skaidru mērķi, biju ieinteresēts dizainā un tajā pašā laikā vakaros kaislīgi nodevos programmēšanai, to vēlējos salikt kopā un radīt jaunas pieredzes. Pēc trim gadiem varu apgalvot, ka ieguvu to, ko vēlējos, kā arī paplašināju savu redzesloku mākslas pasaulē. Studijas man palīdzēja salikt realitāti ar savu pasauli kopā un sintezēt savas iekšējās pieredzes, radot tās pieejamas citiem.

Šobrīd esmu līdzdibinātājs dizaina studijai “CREATD” un arī mēdzu nodoties freelance priekiem kā digitālo produktu dizaineris.

 

Valters Pelns (2012. gads)

Programma bija interesanta, mācību gaisotne ir radošumu raisoša, brīva vide, kur var ļoti plaši izpausties pēc paša vēlmes. Ieguvu paplašinātu redzes loku, kas ļauj labāk orientēties mākslas pasaulē, kā arī ir iegūts ieskats gandrīz visos mediju veidos, kas palīdz saprast citu profesiju darba stilistiku un ir vieglāk strādāt kopā.

Šobrīd esmu pašnodarbināts fotogrāfs.

 

Roberts Vītols (2012. gads)

Apgūstot ''Jaunos medijus'', es pilnībā no ierastās, pelēkās skolas vides nokļuvu pavisam citā radošā un tehniskā pasaulē, kas lika man vismaz uz pusi pārmainīt klišejisko domāšanu un saprast mākslas veidus, kuriem iepriekš es nepievērsu uzmanību. Esmu video mākslinieks, tādēļ visvairāk iedziļinājos šajā jomā, lai arī apgūstamās vielas bija dažādas, pamatvajadzība vienmēr bija video attīstīt un pielietot visu, kas saistīts ar video. Īpaši gribu izcelt cilvēkus un vidi, kurā šajos gados darbojos. Tie bija interesanti un izpalīdzīgi cilvēki, pie tam - katrs dzīvoja savā kosmosā un tas ir vienreizēji, nekur citur Liepājā tādu radošo sajūtu paķert nevar!

Video Zīmola "ROBYWORKS" autors un radošais direktors.

Tweet